Young Leaders School in Vinnytsia (Ukrainian)

English: Leaders school – call for applicants

ШКОЛА МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ

Офіс зі сприяння демократії (DRI) та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошують представників громадських організацій та молодь з Вінниці та області до участі у відборі «Школи молодих лідерів».

Завдання школи – активізувати участь молоді в процесі прийняття рішень та розвитку громад, а також зміцнення лідерських навиків серед студентів та молоді в регіонах України. В програмі школи буде 10 одноденних тренінгів, які проходитимуть у Вінниці у вихідні дні протягом травня-серпня 2017р.

Курс передбачатиме навчальні сесії й практичні завдання від тренерів в наступних сферах: «Лідерство  для розвитку громади», «Молодіжна політика або жодних рішень щодо нас без нас»,  «Комунікація та налагодження діалогу», «Як впливати на процеси та захищати інтереси громади», «Відкриті дані» для громадських активістів», «Інструменти інтерактивності громадського лідера», «Партисипативне бюджетування», « Розробка та управління проектами».

В рамках школи учасники за допомогою тренерів матимуть можливість розробити/ вдосконалити, а також на конкурсних засадах втілити свої (в залежності від фінансування) ініціативи, пов’язані з реформами. Після успішного проходження школи, випускники отримають сертифікати, а найкращі з них будуть запрошені на навчальний візит до Німеччини.

Проїзд та проживання покриваються організаторами школи. Під час тренінгів учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням. Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі.

Чого навчить «Школа молодих лідерів»:

  • як конструктивно та ефективно брати участь в процесі вироблення політики на місцевому рівні;
  • розуміння локальної демократії та вплив реформи децентралізації на Вінницьку область;
  • розвинути лідерські якості та навички побудови команди для розвитку місцевої громади;
  • як перетворити ідеї в проекти;
  • як ефективно комунікувати;
  • як здійснювати адвокасі кампанії в регіоні.

Вимоги до учасників:

  • вік: від 18 до 30 років;
  • проживати на території Вінницької області;
  • бути студентом/кою  університету/інституту/академії, або випускником школи в 2016/17 р.;
  • можливість участі в усіх 10 – ох тренінгах школи, проведення першого тренінгу планується на 21 травня, 2017 року; подальша програма передбачає тренінги щосуботи.

Аплікаційна форма:

Якщо вас зацікавила участь у школі та ви відповідаєте усім  вищенаведеним критеріям заповніть до 10 травня 2017р онлайн-анкету.

Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Оксана Бондар, «Креатив», [email protected], phone +38 067 433 10 33

Мар’яна Кузьо, Координаторка проекту DRI в Україні, [email protected], phone +38 097 108 79 61

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.