available languages: Українська March 1, 2019

m For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Назва посади: тренери для серії тренінгів «Інтерактивне конституційне право у школах» у різних містах України (березень 2019 р. – квітень 2020 року)

Період співпраці: довгострокова співпраця з березня 2019 року до квітня 2020 року

Контекст та мета:

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. DRI працює в Україні з вересня 2014 року. Разом з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка DRI співпрацює з провідними громадськими ініціативами України для забезпечення систематичного моніторингу та звітування по ключових політичних реформах: конституційна реформа, судова реформа, децентралізація, реформа виборчого законодавства.

Офіс зі сприяння демократії (DRI) проводить серію тренінгів «Інтерактивне конституційне право у школах».

Завдання тренінгів – ознайомлення вчителів шкіл з сучасними методиками викладання конституційного права.

Обраних спеціалістів буде включено до бази тренерів, їх запрошуватимуть до виконання конкретних завдань протягом реалізації проекту.

Обов’язки та відповідальність:

  • У координації з організаторами школи, підготовка та проведення тренінгів (тривалість одного в середньому 1,5-2 год.) для молодих виборців, що вперше реалізовуватимуть своє активне виборче право, на мінімум одну із наступних тем:
  • Конституційне право
  • Методика викладання права
  • Інтерактивні методи в викладанні права
  • Тісно співпрацювати з командою DRI в Києві та Берліні, партнерами шкіл
  • Підготувати роздаткові матеріали для учасників шкіл

Необхідна кваліфікація та досвід:

  • Вища освіта зі спеціальностей у релевантній сфері, наприклад, з юриспруденції, політології, журналістики чи міжнародних відносин
  • Щонайменше п’ять років професійного досвіду у вибраній тематиці(ках) та верифікований досвід проведення воркшопів, тренінгів та лекцій
  • Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління

Останній день подання документів: 11 березня 2019 (опівночі за середньоєвропейським часом). Заявки прийматимуться допоки не буде набрано необхідну кількість тренерів.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме та мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгів, які ви хочете провести та чому, його очікувані результати, на електронну адресу: [email protected], вказавши в темі листа «Constitutional law for teachers»

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидати, що увійшли до короткого списку. Із потенційними тренерами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок.