Тренінг: Ефективний діалог: місцеві активісти та місцева влада

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Democracy Reporting International (DRI), Berlin (Офіс зі сприяння демократії), в рамках Школи практичної демократії DRI, запрошує представників та представниць громадських організацій та місцевих органів самоврядування до участі в дводенному тренінгу «Ефективний діалог: місцеві активісти та місцева влада», який проведе Марина Говорухіна, PR клуб Піранья.

Тренінг відбудеться 9- 10 грудня, 2018 року у місті Харків.

Метою тренінгу є залучення громадськості до процесу реформ на місцевому рівні а також покращення діалогу між громадськостю та місцевою владою. Для цього учасники отримають практичні навички та базові знання з комунікації.

Питання, які будуть розглянуті під час тренінгу:

  1. Комунікаційний план (як планувати/писати комунікаційну стратегію організації, ставити комунікаційні цілі, визначати цільову аудиторію та партнерів, писати ключове повідомлення для кожної з групи).
  2. Як писати так, аби вас читали та говорити так, аби вас почули? Практичне заняття.

Щоб взяти участь у тренінгу потрібно:

  1. Бути віком від 20 років; представником громадської організації чи громадським активістом і/або представляти органи місцевого самоврядування в Україні (регіон не має значення)
  2. Заповнити та відправити ОНЛАЙН-АНКЕТУ до  2 грудня 2018 року.
  3. Брати активну участь у двох днях тренінгу.

Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА!

Проїзд та проживання покриваються організаторами тренінгу. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням (умови та деталі після отримання підтвердження від організатора про участь).

Час проведення:

9 грудня 10:00 – 18:00

10 грудня 10:00 – 17.00

Тренінг організовує Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії в Україні) в рамках проекту «Вихід за межі Києва: посилення регіональних суб’єктів змін для сприяння ключовим політичним реформам» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Про точне місце проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Мар’яна Кузьо-Рюче, координаторка проекту DRI в Україні, [email protected]

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.