Trainers for young civil servants (Ukraine)

English: Call for trainers

Democracy Reporting International в Україні шукає тренерів для підготовки майбутніх державних службовців

Назва посади: тренер для Школи «Майбутній державний службовець» у місті Київ, Україна

Період співпраці: короткострокове завдання з травня по серпень, 2017 року

Контекст та мета програми:

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. DRI працює в Україні з вересня 2014 року. Разом з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тарас Шевченка DRI співпрацює з провідними громадськими ініціативами України для забезпечення систематичного моніторингу та звітування по ключових політичних реформах: конституційна реформа, судова реформа, децентралізація, реформа виборчого законодавства.

Офіс зі сприяння демократії (DRI) в співпраці з Всеукраїнським об’єднанням «Платформа Громадських Ініціатив» та з Національним агентством України з питань державної служби, а також Центром адаптації державної служби до стандартів ЄС розпочинають Школу «Майбутній державний службовець».

Завдання школи – навчання молоді з метою її залучення до державної служби через роз’яснення базових елементів держслужби; ознайомлення учасників з основними інструментами та практиками, необхідними для роботи в органах державної влади.

Обраних спеціалістів буде включено до бази тренерів, їх запрошуватимуть до виконання конкретних завдань протягом впровадження школи.

Обов’язки та відповідальність:

 • У координації та під наглядом організаторів школи підготовка та проведення тренінгу (тривалість в середньому 2 год.) для українців/українок віком до 35 років на мінімум одну із наступних тем:
 1. Система органів державної  влади України та їх взаємодія (Парламент, Уряд, Президент, органи місцевого самоврядування)
 2. Основи державної служби в Україні (законодавство, проходження служби, конкурси на заміщення посад); побудова кар’єри на державній службі та перспективи працевлаштування (стажування в органах влади, професійний розвиток та підвищення кваліфікації)
 3. Нормативно-правові акти та аналітичні документи на державній службі (види документів, порядок підготовки рішень їх погодження та консультації)
 4. Застосування сучасних інструментів комунікації, спільного написання документів, організації та впорядкування роботи для застосування на державній службі
 5. Європейська інтеграція – імплементації Угоди про асоціацію: виклики для державних службовців та планування роботи; комунікація, мистецтво написання звітів та підготовки презентацій
 6. Приклади державного управління та служби (регулювання, побудова кар’єри  тощо) в Німеччині, Польщі та Литві.
 • Тісно співпрацювати з командою DRI в Києві та Берліні, партнерами школи
 • Підготувати роздаткові матеріали для учасників школи
 • Підготувати короткий звіт (зразок буде надано DRI) по проведеному тренінгу, який включатиме оцінку тренінгу як такого, відгуки учасників та рекомендації для такого роду активностей в майбутньому

Необхідна кваліфікація та досвід:

 • Вища освіта зі спеціальностей у сфері демократичного управління та розвитку, наприклад, політологія, право, міжнародні відносини, державне управління
 • Щонайменше п’ять років досвіду у сфері державного управління
 • Перевірений досвід проведння воркшопів, тренінгів та лекцій
 • Відмінні знання (поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління

Останній день подання документів: 1 червня 2017 (опівночі за середньоєвропейським часом). Заявки прийматимуться допоки не наберемо необхідну кількість тренерів.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме, мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгу, який ви хочете провести та чому, його очікувані результати, а також рекомендації експертів (за наявності) на електронну адресу: [email protected], вказавши в темі листа Trainers for young civil servants’

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидати, що увійшли до короткого списку. Із потенційними тренерами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок.

Leave a Reply

Your email address will not be published.