Розвиток потенціалу на місцях – можливості для молоді

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Контекст та мета програми

Democracy Reporting International (DRI) у партнерстві з Центром Перспективних Ініціатив та Досліджень (ЦПІД) та у співпраці з DESPRO (Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”), Львівською облдержадміністрацією, обласною радою, асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» розпочинає програму навчання молоді основам державного управління та внутрішнім особливостям роботи регіональної влади. Програма є продовженням «Школи майбутнього державного службовця», проведеної DRI у співпраці з ЦПІД та «Школи практичної демократії», реалізованої у співпраці з благодійним фондом «Восток-SOS». Школи були спрямовані на посилення громадської участі в прийнятті рішень на місцевому рівні та на встановлення діалогу та взаємодії громадськості з владою, а згодом їх залученості в органи державної влади місцевого значення.

З огляду на постійну підтримку зовнішніми донорами розвитку управлінського потенціалу молоді на центральному рівні – керівники регіональних органів влади та муніципалітетів стикаються з проблемою кадрової нестачі кваліфікованих спеціалістів через те, що молоді люди переважно шукають роботу або в центральних містах, або навіть за кордоном. Це ускладнює можливість виконання поточних завдань та формування більш «креативного» та інноваційного підходу до роботи на місцях.

Завдання програми: підтримка потенціалу молоді на регіональному рівні шляхом розвитку необхідних компетенцій/знань та базових елементів/практик держслужби задля залучення їх після навчання до роботи в органах виконавчої влади, зокрема в ОТГ, облдержадміністрації, облраді та мерії.

5-місячне навчання у Програмі включатиме 10 одноденних інтерактивних тренінгів, дискусій, воркшопів, які проходитимуть у Львові у вихідні дні впродовж квітня-серпня 2019 р.

Учасники Програми матимуть можливість пройти стажування в Львівській облдержадміністрації, облраді, мерії, ОТГ. Під час стажування учасники отримають стипендію.

Для участі у Програмі будуть відібрані 16 осіб з Львівської області. Гендерні умови – 50/50 (чоловіки/жінки), 16 учасників (оплачується проїзд до та з Львова, а також при потребі проживання). Під час тренінгів учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням.

Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі

Учасники програми :

  • розумітимуть особливості процесів в органах державної влади, зокрема в контексті європейської інтеграції, їх взаємодію та вплив на політику в регіоні;
  • знатимуть як на місцевому рівні приймаються та виконуються управлінські рішення;
  • покращать свої здібності в комунікації з медіа, партнерами; ознайомляться з можливостями співпраці в трикутнику влада-громадськість-журналісти;
  • знатимуть як успішно розвивати/реалізувати проекти для області/міста/села/громади;
  • матимуть можливість стажуватись в органах місцевого самоврядування;
  • отримають стипендію впродовж свого стажування в органах місцевого самоврядування;
  • поспілкуються та налагодять контакти з практиками – представниками органів державної влади різних рівнів;
  • отримають експертний супровід/допомогу під час стажування;

Вимоги до учасників:

Аплікаційна форма:

Якщо вас зацікавила участь у школі та ви відповідаєте усім вищенаведеним критеріям заповніть до 29 березня (включно) онлайн-анкету.

Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

За додатковою інформацією звертайтесь: Мар’яна Кузьо-Рюче, координаторка проекту DRI в Україні, [email protected]

DRI шукає тренерів для підготовки майбутніх фахівців з держуправління

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.