DRI зустріч випускників 2019: Зростаємо разом

Désolé, cet article est seulement disponible en Ukrainien. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans une autre langue. Vous pouvez cliquer le lien pour changer de langue active.

27-28 вересня 2019

Київ

А Ви після того, як закінчили один із тренінгів DRI (школа, дебати, тренінг, воркшоп) не бідкались, а з новими навичками та знаннями намагались вплинути на розвиток громади, лобіювали рішення певних проблем, ініціювали громадські обговорення, шукали шляхи взаємодії з органами влади, створили свою організацію чи проект? Ви не боялись брати відповідальність на себе? І хочете поділитися історією успіху чи провалу Вашого проекту чи ініціативи? Якщо Ваша відповідь ствердна на більшість з цих питань, тоді ми запрошуємо Вас на зустріч випускників програм DRI, яка проходитиме у Києві 27-28 вересня 2019 р.

Під час дводенного інтенсивного курсу Ви дізнаєтесь про шляхи фінансування громадських ініціатив, познайомитесь з досвідом громадських активістів з різних регіонів, навчитесь, як ефективно організувати роботу організації чи проектної команди та як вести бухгалтерію організації та бюджет проекту, а також отримаєте навички з комунікації. Реєструючись на зустріч та вказуючи, які теми та навички Вам цікаві, Ви маєте можливість вплинути на програму зустрічі випускників DRI.

Що необхідно для реєстрації?

  • Бути учасником одного із заходів DRI.
  • Зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2SmF4Eg. Дедлайн: 10 вересня 2019 р.
  • Чекати підтвердження Вашої участі від організаторів.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée.