DRI в Україні шукає тренерів для підготовки майбутніх фахівців з держуправління

Democracy Reporting International в Україні шукає тренерів для підготовки майбутніх фахівців з держуправління

Назва посади: тренер для «Молодь – потенціал регіону! Твори зміни сам. 2020.»

Період співпраці: короткострокове завдання з лютого по квітень включно, 2020 року

Місто проведення Програм: Львів

Контекст та мета програми:

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє ефективній та інформативній участі громадян у політичних процесах, розвитку підзвітності державних органів та зміцненню демократичних інституцій.

Democracy Reporting International (DRI) у партнерстві з Центром Перспективних Ініціатив та Досліджень (ЦПІД), Львівською облдержадміністрацією та обласною радою розпочинає другу програму навчання молоді основам державного управління та внутрішнім особливостям роботи регіональної влади.

Метою Програми є підтримка потенціалу молоді на регіональному рівні шляхом розвитку необхідних компетенцій/знань та базових елементів/практик держслужби задля залучення їх після навчання до роботи в органах виконавчої влади, зокрема в облдержадміністраціях та меріях.

Обраних спеціалістів буде включено до бази тренерів, їх запрошуватимуть до виконання конкретних завдань протягом впровадження Програми.

Обов’язки та відповідальність:

  • У координації з організаторами Програми підготовка та проведення тренінгу (тривалість в середньому 1-2 дні) для українців/українок віком до 35 років на мінімум одну із наступних тем:

Система органів державної влади та їх взаємодія;

Децентралізація та реформа місцевого самоврядування;

Нормативно-правові акти та аналітичні документи в органах влади та місцевого самоврядування; підготовка листів, аналітичних документів, довідок на державній службі; Європейська інтеграція в регіонах. Імплементація Угоди про асоціацію на місцях;

Міжнародний досвід державного управління;

Комунікація на держаній службі, інструменти діалогу влади з громадськістю;

Боротьба з дезінформацією; softhard skills на держслужбі.

  • Тісно співпрацювати з командою DRI в Києві та Берліні, партнерами Програми
  • Підготувати роздаткові матеріали для учасників Програми
  • Підготувати короткий звіт (зразок буде надано DRI) по проведеному тренінгу, який включатиме оцінку тренінгу як такого, відгуки учасників та рекомендації для такого роду активностей в майбутньому.

Необхідна кваліфікація та досвід:

  • Вища освіта зі спеціальностей у сфері демократичного управління та розвитку, наприклад, політологія, право, міжнародні відносини, державне управління
  • Щонайменше п’ять років досвіду у сфері державного управління чи дотичних сферах
  • Перевірений досвід проведння воркшопів, тренінгів та лекцій
  • Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління

Останній день подання документів: 18 лютого 2020 (опівночі за середньоєвропейським часом).

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме, мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгу, який ви хочете провести та чому, його очікувані результати, а також рекомендації експертів (за наявності) на електронну адресу: [email protected] , вказавши в темі листа Trainer for DRI Programme’.

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидати, що увійшли до короткого списку. З потенційними тренерами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.