Democracy Reporting International оголошує набір на другу Програму

Democracy Reporting International оголошує набір на другу Програму

«Молодь – потенціал регіону! Твори зміни сам. 2020»

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє ефективній та інформативній участі громадян у політичних процесах, розвитку підзвітності державних органів та зміцненню демократичних інституцій.

Democracy Reporting International (DRI) у партнерстві з Центром Перспективних Ініціатив та Досліджень (ЦПІД), Львівською облдержадміністрацією та обласною радою, розпочинає другу програму навчання молоді основам державного управління та внутрішнім особливостям роботи регіональної влади.

Така Програма була успішно реалізована у Львівській області в 2019 році. 19 молодих людей з Львівської та Луганської областей пройшли 4-місячне стажування у різних підрозділах Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, відвідали 5 тренінгових сесій, публічні дискусії у Києві та Львові, а також здійснили навчальний візит в одну з об’єднаних територіальних громад України. Після завершення Програми 5 учасників успішно пройшли конкурс та почали працювати у відповідних департаментах.

Про Програму 2020:

Завдання програми – підтримка потенціалу молоді на регіональному рівні шляхом розвитку необхідних компетенцій/знань та базових елементів/практик держслужби задля залучення їх після навчання до роботи в органах виконавчої влади, зокрема в ОТГ, облдержадміністрації та облраді.

 • 2-місячне навчання у Програмі включатиме 12 одноденних інтерактивних тренінгів, дискусій, воркшопів, які проходитимуть у Львові (під час вихідних днів (субота-неділя), впродовж березня-квітня 2020р).
 • Учасники Програми матимуть можливість пройти двомісячне стажування (березень-квітень 2020) в Львівській облдержадміністрації та облраді.
 • Учасники отримають стипендію від Democracy Reporting International (за умови повноцінної участі в стажуванні та навчанні).

Для участі у Програмі будуть відібрані 16 осіб з Львівської області. Гендерні умови – 50/50 (чоловіки/жінки), 16 учасників (оплачується проїзд до та з Львова, а також при потребі проживання).

Під час тренінгів учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням.

Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі!!!

Після проходження Програми учасники:

 • розумітимуть особливості процесів в органах державної влади, зокрема в контексті європейської інтеграції, їх взаємодію та вплив на політику в регіоні;
 • знатимуть як на місцевому рівні приймаються та виконуються управлінські рішення;
 • покращать свої здібності в комунікації з медіа, партнерами; ознайомляться з можливостями співпраці в трикутнику влада-громадськість-журналісти;
 • знатимуть як успішно розвивати/реалізувати проекти для області/міста/села/громади;
 • отримають стипендію впродовж свого стажування;
 • поспілкуються та налагодять контакти з практиками – представниками органів державної влади різних рівнів;
 • отримають експертний супровід/допомогу під час стажування;

Вимоги до учасників:

 • вік: від 20 до 35 років;
 • мати вищу освіту чи навчатися на старших курсах (4-5) ВУЗ;
 • можливість активної участі в усіх тренінгах Програми;
 • можливість стажуватись в Львівській облдержадміністрації та облраді впродовж березня-квітня;
 • володіння англійською мовою, знання німецької та польської мов вважатиметься перевагою;
 • перевага віддаватиметься кандидатам(кам), які не працюють(вали) в органах виконавчої влади.

Аплікаційна форма:

Якщо вас зацікавила участь у Програмі та ви відповідаєте усім вищенаведеним критеріям — заповніть до 18 лютого (включно) 2020р. онлайн-анкету.

Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Мар’яна Кузьо-Рюче, Старша проектна менеджерка DRI в Україні, [email protected]

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.