DRI зустріч випускників 2019: Зростаємо разом

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

27-28 вересня 2019

Київ

А Ви після того, як закінчили один із тренінгів DRI (школа, дебати, тренінг, воркшоп) не бідкались, а з новими навичками та знаннями намагались вплинути на розвиток громади, лобіювали рішення певних проблем, ініціювали громадські обговорення, шукали шляхи взаємодії з органами влади, створили свою організацію чи проект? Ви не боялись брати відповідальність на себе? І хочете поділитися історією успіху чи провалу Вашого проекту чи ініціативи? Якщо Ваша відповідь ствердна на більшість з цих питань, тоді ми запрошуємо Вас на зустріч випускників програм DRI, яка проходитиме у Києві 27-28 вересня 2019 р.

Під час дводенного інтенсивного курсу Ви дізнаєтесь про шляхи фінансування громадських ініціатив, познайомитесь з досвідом громадських активістів з різних регіонів, навчитесь, як ефективно організувати роботу організації чи проектної команди та як вести бухгалтерію організації та бюджет проекту, а також отримаєте навички з комунікації. Реєструючись на зустріч та вказуючи, які теми та навички Вам цікаві, Ви маєте можливість вплинути на програму зустрічі випускників DRI.

Що необхідно для реєстрації?

  • Бути учасником одного із заходів DRI.
  • Зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2SmF4Eg. Дедлайн: 10 вересня 2019 р.
  • Чекати підтвердження Вашої участі від організаторів.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.