Тренер “Розвиток потенціалу на місцях – можливості для молоді”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Назва посади: тренер для Програми “РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ НА МІСЦЯХ – МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ”.

Період співпраці: короткострокове завдання з квітня по серпень, 2019 року

Місто проведення Програми: Львів

Контекст та мета програми:

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє ефективній та інформативній участі громадян у політичних процесах, розвитку підзвітності державних органів та зміцненню демократичних інституцій.

Democracy Reporting International (DRI) у партнерстві з Центром Перспективних Ініціатив та Досліджень (ЦПІД) та у співпраці з DESPRO (Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”), Львівською облдержадміністрацією, обласною радою, асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» розпочинає програму навчання молоді основам державного управління та внутрішнім особливостям роботи регіональної влади. Програма є продовженням «Школи майбутнього державного службовця», проведеної DRI у співпраці з ЦПІД та «Школи практичної демократії», реалізованої у співпраці з благодійним фондом «Восток-SOS». Школи були спрямовані на посилення громадської участі в прийнятті рішень на місцевому рівні та на встановлення діалогу та взаємодії громадськості з владою, а згодом їх залученості в органи державної влади місцевого значення.

Метою Програми є підтримка потенціалу молоді на регіональному рівні шляхом розвитку необхідних компетенцій/знань та базових елементів/практик держслужби задля залучення їх після навчання до роботи в органах виконавчої влади, зокрема в облдержадміністраціях та меріях.

Обраних спеціалістів буде включено до бази тренерів, їх запрошуватимуть до виконання конкретних завдань протягом впровадження Програми.

Обов’язки та відповідальність:

  • У координації з організаторами Програми підготовка та проведення тренінгу (тривалість в середньому 1-2 дні) для українців/українок віком до 35 років на мінімум одну із наступних тем:

Система органів державної влади та їх взаємодія;

Нормативно-правові акти та аналітичні документи в органах влади та місцевого самоврядування; підготовка листів, аналітичних документів, довідок на державній службі; Європейська інтеграція в регіонах. Імплементація Угоди про асоціацію на місцях;

Регіональна політика в рамках Угоди про асоціацію;

Міжнародний досвід державного управління;

Децентралізація та реформа місцевого самоврядування;

Комунікація, інструменти діалогу влади з громадськістю;

Бюджет участі, відкриті дані та робота з ними.

  • Тісно співпрацювати з командою DRI в Києві та Берліні, партнерами Програми
  • Підготувати роздаткові матеріали для учасників Програми
  • Підготувати короткий звіт (зразок буде надано DRI) по проведеному тренінгу, який включатиме оцінку тренінгу як такого, відгуки учасників та рекомендації для такого роду активностей в майбутньому.

Необхідна кваліфікація та досвід:

  • Вища освіта зі спеціальностей у сфері демократичного управління та розвитку, наприклад, політологія, право, міжнародні відносини, державне управління
  • Щонайменше п’ять років досвіду у сфері державного управління чи іншій пов‘язаній сфері
  • Перевірений досвід проведння воркшопів, тренінгів та лекцій
  • Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління

Подання прийматимутся доки не буде набрано достатньо тренерів.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме, мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгу, який ви хочете провести та чому, його очікувані результати, а також рекомендації експертів (за наявності) на електронну адресу: [email protected] , вказавши в темі листа Trainer for DRI Programme’.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.