Call for Participants – Democracy School Ukraine

Набір до DRI «Школи практичної демократії” (Бахмут)

Democracy Reporting International /Офіс зі сприяння демократії (DRI) в співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» запрошує молодих представників та представниць громадських організацій, місцевих ініціатив, активістів/ок та лідерів/ок зі Сходу України (Луганська, Донецька області) до участі в DRI «Школі практичної демократії», яка відбудеться у місті Бахмут з 18 по 22 липня 2018 року.

Завдання Школи – ознайомлення представників та представниць громадських організацій, місцевих ініціатив зі Східної України (Луганська та Донецька області) з інструментами участі у демократії на місцевому рівні.

Курс включатиме лекції, інтерактивні дискусії та практичні завдання від тренерів у таких сферах: інструменти комунікації та діалогу з владою, вплив та захист інтересів місцевої громади, практичні інструменти електронної демократії, відкриті дані та робота з ними, адвокація реформ на місцевому рівні, стандарти публічного самоврядування, проектний менеджмент та боротьба з дезінформацією. Перелік тем невичерпний і формується. Детальна програма школи зі списком тренерів буде оголошена згодом.

Після проходження навчання учасники:

  • знатимуть як впливати на рішення, що приймаються на місцевому і національному рівнях;
  • володітимуть компетенціями/навичками/інструментами активної громадської участі та розвитку локальної демократії;
  • зможуть застосовувати інструменти з моніторингу, аналізу та адвокації в процесі реформ, лідерські інструменти для розвитку громади;
  • покращать комунікаційні навички;
  • зможуть реалізовувати власні проекти.

По завершенню DRI «Школи практичної демократії» успішні випускники отримають можливість експертного супроводу (впродовж двох місяців) у розробці їхніх проектів/ініціатив та інституційну підтримку DRI для їх впровадження. Окрім того, випускники школи запрошуються до розробки та представлення власних проектів сприяння демократії у своєму регіоні, що розроблятимуться та імплементуватимуться за підтримки DRI (експертної та фінансової).

Участь в Школі БЕЗКОШТОВНА!

Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням під час навчання. Також проживання та проїзд учасників (за наявності оригіналів квитків на автобус або потяг не вище класу «купе») покриваються організаторами.

Ми очікуємо учасників:

  • зі Сходу України (Луганська та Донецька області або райони інших областей, що прилеглі до вищезгаданих) віком від 20 років, які хочуть вдосконалити знання, навички та отримати новий досвід для реалізації місцевих ініціатив;
  • які мають ідеї щодо розвитку місцевої демократії, громадської участі та сприяння змінам на локальному рівні, та готові впровадити ці ідеї після проходження школи;
  • які братимуть повноцінну участь у всіх заходах школи (18-22 липня 2018 р.).

Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

Для подання заявки необхідно до 10 липня заповнити ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Дмитро Коваль, координатор школи DRI в Україні,

[email protected]

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) – це незалежна, міжнародна, неприбуткова організація з головним офісом у Берліні, Німеччина, яка з 2014 р. здійснює моніторинг політичних реформ та підтримку розвитку громадянського суспільства в Україні.

Школа організовується в рамках проекту «Вихід за межі Києва: зміцнення потенціалу регіональних суб’єктів змін заради сприяння ключовим політичним реформам» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Leave a Reply

Your email address will not be published.