DRI зустріч випускників 2019: Зростаємо разом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

27-28 вересня 2019

Київ

А Ви після того, як закінчили один із тренінгів DRI (школа, дебати, тренінг, воркшоп) не бідкались, а з новими навичками та знаннями намагались вплинути на розвиток громади, лобіювали рішення певних проблем, ініціювали громадські обговорення, шукали шляхи взаємодії з органами влади, створили свою організацію чи проект? Ви не боялись брати відповідальність на себе? І хочете поділитися історією успіху чи провалу Вашого проекту чи ініціативи? Якщо Ваша відповідь ствердна на більшість з цих питань, тоді ми запрошуємо Вас на зустріч випускників програм DRI, яка проходитиме у Києві 27-28 вересня 2019 р.

Під час дводенного інтенсивного курсу Ви дізнаєтесь про шляхи фінансування громадських ініціатив, познайомитесь з досвідом громадських активістів з різних регіонів, навчитесь, як ефективно організувати роботу організації чи проектної команди та як вести бухгалтерію організації та бюджет проекту, а також отримаєте навички з комунікації. Реєструючись на зустріч та вказуючи, які теми та навички Вам цікаві, Ви маєте можливість вплинути на програму зустрічі випускників DRI.

Що необхідно для реєстрації?

  • Бути учасником одного із заходів DRI.
  • Зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2SmF4Eg. Дедлайн: 10 вересня 2019 р.
  • Чекати підтвердження Вашої участі від організаторів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.