Школа практичної демократії DRI

Офіс зі сприяння демократії (DRI) запрошує молодих представників та представниць громадських організацій, місцевих ініціатив, активістів/ок та лідерів/ок з всієї України до участі в «Школі практичної демократії DRI», яка відбудеться у місті Київ з 6 по 11 грудня 2017 року.

Школа практичної демократії DRI – добра нагода для учасників разом з практиками та гуру розвитку громадянського суспільства отримати нові навички і знання про те, як планувати та ефективно здійснювати різноманітні кампанії впливу на процес локальних реформ. Очікується, що учасники Школи, озброєні знаннями та універсальними інструментами моніторингу/впливу на владу, стануть суб’єктами змін та частиною процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

Курс включатиме понад 20 лекцій, інтерактивних дискусій та практичних завдань від тренерів у таких сферах: сучасне лідерство, інструменти комунікації та діалогу з владою, вплив та захист інтересів місцевої громади, практичні інструменти електронної демократії, бюджет участі громади, адвокація реформ на місцевому рівні, проектний менеджмент. Також учасники здійснять ознайомчі візити до провідних українських аналітичних центрів та міжнародних проектів, які працюють в Україні.

Після проходження навчання учасники:

  • знатимуть як впливати на рішення, що приймаються на місцевому і національному рівнях;
  • володітимуть компетенціями/навичками/інструментами активної громадської участі та розвитку локальної демократії;
  • зможуть застосовувати інструменти з моніторингу, аналізу та адвокації в процесі реформ, лідерські інструменти  для розвитку громади;
  • покращать комунікаційні навички;
  • зможуть успішно впроваджувати власні проекти.

Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням під час навчання. Проживання та проїзд учасників (за наявності оригіналів квитків на автобус або потяг не вище класу «купе») покриваються організаторами.

Ми очікуємо учасників:

  • віком від 18 до 35 років, які хочуть вдосконалити знання, навички та отримати новий досвід для реалізації місцевих ініціатив;
  • які мають ідеї щодо розвитку місцевої демократії, громадської участі та сприяння змінам на локальному рівні, та готові впровадити ці ідеї після проходження Школи;
  • які братимуть повноцінну участь у всіх заходах Школи (6-11 грудня 2017р.);

Вітається участь представників зі Сходу України.

Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

Для подання заявки необхідно до 20 листопада 2017р.  заповнити онлайн-заявку (всі  поля є обов’язковими для заповнення):

За додатковою інформацією звертайтесь:

Мар’яна Кузьо, Координаторка проекту DRI в Україні, [email protected], phone +38 097 108 79 61

Leave a Reply

Your email address will not be published.