Тренер(-ка) для Програм навчання з підготовки до стажувань в ОМС – Україна (ч/ж/н)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ми шукаемо в Україні тренерів для проведення навчальних заходів для молоді в рамках підготовки для стажування в місцевих органах влади у південно-східних регіонах України (тренінги будуть проходити в режимі онлайн (за можливості офлайн, орієнтовно в містах південних та східних областей).

Назва посади: тренер/тренерка для програм навчання в межах підготовки до стажувань для проекту «Демократія в дії — залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні»/«Tangible Democracy – Engaging Youth and Civil Society in the Political Process across Ukraine».

Умови і період співпраці: багаторазова короткострокова співпраця (від 1 до 3 тренінгів для кожного з 2-х тримісячних тренінгових циклів для молоді, тренінги плануються один раз на тиждень), період роботи квітень – листопад 2021 року.

Обраних тренерів/тренерок буде включено до бази експертів, яких DRI запрошуватиме до виконання конкретних завдань протягом реалізації проекту з окремим узгодженням графіку, тематики та завдань.

Місця проведення програм: онлайн або у містах південних та східних областей України.

Контекст та мета програм:

Democracy Reporting International (DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні. DRI сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. DRI працює в Україні з вересня 2014 року.

Офіс зі сприяння демократії (DRI) у співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» проведуть серію з 2 циклів тренінгів для підготовки до стажувань молоді в місцевих органах влади у південних та східних областях України.

Мета програми стажувань: Завдання тренінгів в межах програм стажувань – ознайомити активну молодь з повноваженнями органів місцевого самоврядування, реалізацією реформ та сформувати навички, достатні для виконання посадових обов’язків державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Очікується, що завдяки тренінговій підготовці учасники зможуть успішно пройти практику та сформувати кадровий резерв органів самоврядування.

Обов’язки та відповідальність:

1) У координації з командою DRI, підготовка та проведення тренінгів для активної молоді у південних та східних областях на щонайменше одну із наступних тем (перелік тем невичерпний):

  • Нормативні документи та нормотворчий процес на місцях. Практичне діловодство для державного службовця.
  • Місцеве управління в умовах кризи (case study: пандемія Covid-19)
  • Державні закупівлі в Україні: законодавство та практика застосування
  • Інклюзивний процес прийняття рішень. Ґендерна політика на місцях
  • Основи цифрової безпеки для державних службовців.Захист особистих та сенситивних даних
  • Публічна інформація та відкриті дані у роботі місцевих органів влади

2) Співпраця та координація з партнерами, зокрема з Благодійним фондом «Восток-SOS»

3) Підготовка матеріалів для учасників

4) Звітування (зразок буде надано DRI) за проведеними тренінгами та оцінка тренінгу (зразок буде надано DRI: експерту потрібно буде додати тематичний блок для оцінювання рівня знань з тематики тренінгу, провести анкетування та консолідувати дані)

Необхідна кваліфікація та досвід:

  • Вища освіта зі спеціальностей у сфері демократичного управління та розвитку, наприклад: політологія, право, міжнародні відносини, тощо;
  • Щонайменше п’ять років досвіду у вибраній тематиці(ках) та перевірений досвід проведення воркшопів, тренінгів та лекцій;
  • Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління;
  • Перевага надаватиметься експертам з досвідом проведення інтерактивних тренінгів в онлайн-форматі.

Останній день подання документів: 9 травня 2021 (о 23:59 за середньоєвропейським часом). Заявки прийматимуться до моменту формування необхідної кількості тренерів. Вітаються заявки від кваліфікованих у вище вказаних тематиках експерток.

Просимо зацікавлених кандидатів та кандидаток надсилати:

– своє резюме,

– інформацію про тему та зміст тренінгів, які ви хочете провести та чому, його очікувані результати,

– рекомендації експертів (за наявності),

– очікувану вартість тренінгу в Євро, з розрахунку один тренінг – 2,5-3 години,

на електронну адресу: info.ukraine@democracyreporting.org, вказавши в темі листа «Trainer for Study Programs».

*Експертам, які вже надсилали своє резюме у відповідь на дане оголошення, подавати свою кандидатуру знову не потрібно.

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидат(к)и, що увійшли до короткого списку. Із потенційними тренерами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок.

Навчання організовується в рамках проекту «Демократія в дії — залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.