Тренери для серії заходів «Твій перший голос»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Назва посади: тренери для серії заходів «Твій перший голос» у різних містах України (березень 2019 р. – квітень 2020 року)

Період співпраці: довгострокова співпраця з березня 2019 року до квітня 2020 року

Контекст та мета:

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. DRI працює в Україні з вересня 2014 року. Разом з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка DRI співпрацює з провідними громадськими ініціативами України для забезпечення систематичного моніторингу та звітування по ключових політичних реформах: конституційна реформа, судова реформа, децентралізація, реформа виборчого законодавства.

Офіс зі сприяння демократії (DRI) проводить серію шкіл «Твій перший голос».

Завдання шкіл – ознайомлення.

Обраних спеціалістів буде включено до бази тренерів, їх запрошуватимуть до виконання конкретних завдань протягом реалізації проекту.

Обов’язки та відповідальність:

 • У координації з організаторами школи, підготовка та проведення тренінгів (тривалість одного в середньому 1,5-2 год.) для молодих виборців, що вперше реалізовуватимуть своє активне виборче право, на мінімум одну із наступних тем:
 • Виборчі системи
 • Розподіл влади
 • Основи виборчого законодавства
 • Медіагігієна та політична агітація у ЗМІ
 • Виявлення чорного піару та джинси
 • Тісно співпрацювати з командою DRI в Києві та Берліні, партнерами шкіл
 • Підготувати роздаткові матеріали для учасників шкіл

Необхідна кваліфікація та досвід:

 • Вища освіта зі спеціальностей у релевантній сфері, наприклад, з юриспруденції, політології, журналістики чи міжнародних відносин
 • Щонайменше п’ять років професійного досвіду у вибраній тематиці(ках) та верифікований досвід проведення воркшопів, тренінгів та лекцій
 • Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління

Останній день подання документів: 10 березня 2019 (опівночі за середньоєвропейським часом). Заявки прийматимуться допоки не буде набрано необхідну кількість тренерів.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме та мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгів, які ви хочете провести та чому, його очікувані результати, на електронну адресу: [email protected], вказавши в темі листа «Trainers for schools Your first vote»

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидати, що увійшли до короткого списку. Із потенційними тренерами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок.

Leave a Reply

Your email address will not be published.